Меню KDT
Мектеп сайтына
қош келдіңіз!

введите текст

  • Осы айда 476
  • Осы аптада 99
  • Кеше 17
  • Бүгін 6
  • Онлайн 0
Сіздің сүйікті пәніңіз қандай?

Дауыс беру

 
«Дарынды бала - бұл белгілі бір салада жетістіктері  айқын көрінетін немесе сондай жетістіктерге әлеуетті мол бала»            
 Лейтис.
      Дарынды оқушылармен жұмыс «Астана дарыны» өңірлік ғылыми-практикалық орталығымен бірлесе отырып жүргізілуде. Биылғы оқу жылында әр пән бойынша дарынды оқушылардың базасы дайындалды. Оқушылардың «ЖАС ҒАЛЫМ» ғылыми қоғамы бүгінде жоспарға сәйкес жұмыс жасауда.
      Қараша айының 2 күні пәндер бойынша мектепішілік оқушылар олимпиадасы өткізілді. 187 оқушы жалпы білім беретін пәндер бойынша білімдерін ортаға салды.  Аудандық олимпиадаға І орынды жеңіп алған 39 оқушы қатысты.  Қазақ тілі пәнінен 9- сынып оқушысы Әдетхан Рауан І дәрежелі дипломмен, жетекшісі Ештанаев Жазыбек Опиұлы, құқық пәнінен 11-сынып оқушысы Айтмұқашева Айя ІІІ дәрежелі дипломмен, жетекшісі Карбоз Нағашыберген Ерденұлы, құқық пәнінен 10-сынып оқушысы Ерден Ақбота грамотамен, жетекшісі Мусина Шайнұр Тұрлыбекқызы, ағылшын тілі пәнінен 11-сынып оқушысы Распек Жанар  грамотамен, жетекшісі Бақытбекова Айнұр Мейрамбековна марапатталды.
      Қараша айында өткізілген 1-7 сынып оқушыларының арасында «Зерде» зерттеу жұмысы мен шығармашылық жобалар қалалық конкурсының тарих-этномәдениеттану бағыты бойынша 4-сынып оқушысы Қожабек Шарапат, жетекшісі Искакова Сандуғаш Жантасовна ІІ дәрежелі дипломмен, география-өлкетану бағыты бойынша 4-сынып оқушылары Рахимбеков Рамазан, Мақсұт Нұрай, жетекшісі Мұсабекова Шолпан Ақанқызы ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Аталмыш оқушылар Республикалық кезеңге жолдама алды.
      Қазан айының 15 күні «Астана дарыны» өңірлік ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Жас ғалым»  тақырыбында ғылыми-практикалық конференция өткізілді. Оған химия пәнінен 11- сынып оқушысы Мусабаева Жанбота мұғалімі Нұржаңыл Кабдыкаримқызы «Ауыр металдардың зияны» тақырыбында жазған зерттеу жұмысымен қатысып, ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
Сонымен қатар 28 қазанда «Ақбота» марафонына – 139 оқушы қатысып, 21 жүлделі орындарға ие болды.
 
Уразбаева Жамиля Малибековна,
қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі


 
Дарынды оқушылармен жұмыс
Дарынды оқушылармен жұмыс жоспары «Астана дарыны» өңірлік ғылыми-практикалық орталығының 2012-2013 оқу жылындағы іс-шаралар жоспарына, Аль-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Л.Н.Гумилев атындағы Евразия ұлттық университеті өткізетін республикалық ашық пәндер олимпиадасы, С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті өткізілетін дәстүрлі «Сәкен тағылымы», Қазақ қаржы, экономика және халықаралық сауда университеті өткізетін республикалық ғылыми-теориялық конференциялар мерзімдеріне сәйкестендіріліп жасалып, жүзеге асырылып отырды. Оқу жылында өткізілген мектепшілік пәндер олимпиадасына 5-11 сыныптардан 98 оқушы қатысып, жеңімпаз атанған 30 оқушы Сарыарқа аудандық олимпиадасына жіберілді. Республикалық пәндер олимпиадасының екінші кезеңінде 2 оқушы ІІІ орын,  7 оқушы мақтау қағазына ие болды.  Үшінші кезеңде 2 оқушы  грамотамен марапатталды.
Оқу жылы
Олимпиада Ғылыми жоба  Конкурстар
Деңгейі Қалалық Респу.,
Халықар.
Қалалық Респу.,
Халықар.
Қалалық
Респу.,
Халықар.
2011-2012 14
2- І орын,
3- ІІ орын,
9-грамота
Астана қаласы
4
1-І орын,
3- грамота.
Астана қаласы
14
3-ІІ орын,
11-грамота
Астана қаласы
2
1-І орын,
1-ІІІ орын
Астана қаласы
3
3- ІІІ орын,
Астана қаласы
29 (зияткерлік сайыстар)
8-І орын,
10-ІІ орын,
11-ІІІ орын
Астана қаласы
2012-2013 15
2-І орын,
1-ІІ орын,
4-ІІІ орын,
8 –грамота
Астана қаласы
- 6
2-І орын,
1-ІІ орын,
3-грамота
Астана қаласы
2
2-ІІІ орын
Астана қаласы
1
1-ІІ  орын
36
(Зияткерлік сайыстар)
11-І орын,
13-ІІ орын,
12- ІІІ орын

2011-2012 оқу жылындағы олимпиада, ғылыми жоба, түрлі конкурстар бойынша ақпарат
 
Оқушының
аты-жөні
Сыны
бы
 Пәні Қалалық, респу., хал. деңгейдегі пәндік олимпиадалардағы, ғылыми жобалар жарысындағы, зияткерлік сайыстардағы жетістіктер  Орын Мұғалімі
Жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиада жетістіктері
1 Бекішова Арай 11 «А»  Құқық Республикалық пәндік олимпиада Сертификат НағашыбергенКарбоз
2 Бекішова Арай 11 «А» Құқық қалалық олимпиада ІІорын НағашыбергенКарбоз
3 Жақсыбекова Айнұр  9 «А» Құқық  қалалық олимпиада ІІорын Шайнұр Мусина
4 Бегалы Мөлдір 11 «А» Биология  қалалық олимпиада
 
грамота Маржан Қаратаева
5 Сәндібекова Нұрдана 4 «Ә» Қазақ тілі  қалалық олимпиада грамота Тамаша
Казина
6 Сабыров Нұрхан 4 «А» Математика  қалалық олимпиада грамота Сандуғаш
Уалиева
7 Жақсыбекова Айнұр 9 «А» Құқық  аудандық олимпиада Іорын Шайнұр Мусина
8 Бекішова Арай 11 «А» Құқық  аудандық олимпиада Іорын НағашыбергенКарбоз
9 Бегалы Мөлдір 11 «А» Биология  аудандық олимпиада ІІ орын Маржан Қаратаева
10 Шапенова Аяулы 11 «А» Қазақ  аудандық олимпиада грамота Жазыбек Ештанаев
11 Бәшіров Нұрбол 10  «А» Қазақ  аудандық олимпиада грамота Рабиға Жұмашева
12 Рысбекова Жанар 9 «А» Математика  аудандық олимпиада  грамота Жадыра Дайрабай
13 Асауов Нариман 9 «А» Тарих  аудандық олимпиада грамота НағашыбергенКарбоз
14 Шілдебай Ахмет 8 «А» Тарих  аудандық олимпиада грамота Алия Томамбаева
15 Оспан Әдия 8 «А» Қазақ тілі аудандық олимпиада грамота Рабиға Жұмашева
16 Біләлов Елнұр 7 «А» Қазақ тілі «Жарқын болашақ» КАТЕV республикалық олимпиада грамота Жамиля Уразбаева
17 Аяшева Ақмарал 8 «А»  Музыка «Жарқын болашақ» КАТЕV республикалық олимпиада І орын Самал Шабкенова
18 Таңатқанова Қырмызы 9 «А»  Музыка «Жарқын болашақ» КАТЕV республикалық олимпиада грамота Самал Шабкенова
Ғылыми жобалар байқауы
1  Хамитжанова Самал  7 «А» Психология Қалалық «Зерде» зерттеу жұмысы
 
ІІ орын Сағыныш Ордабай
2 Әдетхан Рауан 7 «А» Тарих Қалалық «Зерде» зерттеу жұмысы
 
грамота Алия Томанбаева
3 Жандильдин Мұстафа 11 «А» Информатика   қалалық ғылыми жоба байқауы грамота Сапаргүл Мөшке
4 Асауов Нариман 9 «А» Этномәдениет   қалалық ғылыми жоба байқауы грамота НағашыбергенКарбоз
5 Жақсыбекова Айнұр 9 «А» Этномәдениет  қалалық ғылыми жоба байқауы грамота НағашыбергенКарбоз
6 Бәшіров Нұрбол 10 «А» Әдебиет ҚазАТУ, «Сәкен тағылымы -9» республикалық байқауы І орын Рабиға Жұмашева
7 Тугубаев Мәди 10 «А» Тарих ҚазАТУ, «Сәкен тағылымы -9» республикалық байқауы ІІІ орын  Шайнұр Мусина
8 Жандильдин Мұстафа 11 «А» Информатика ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы ІІ орын Сапаргүл Мөшке
9 Бексұлтанова Даяна 9 «А» Информатика ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы ІІ орын Сапаргүл Мөшке
10 Асауов Нариман 9 «А» Тарих ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы мадақтама Нағашыберген Карбоз
11 Жақсыбекова Айнұр 9 «А» Тарих ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы, мадақтама  НағашыбергенКарбоз
12  Распекова Жанар 9 «А» Тарих ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы мадақтама НағашыбергенКарбоз
13 Баширов Нұрбол 10 «А» Экономика ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы мадақтама Рабиға Жұмашева
14 Ислам Айбек 11 «А» Математика ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы мадақтама Жадыра Дайрабай
15 Дүйсенбаева Нұрайлым 9 «А» Қазақ тілі ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы мадақтама Құндыз Қосжанова
16 Жоламан Али 11 «А» Информатика ҚазЭҚХС университеті ұйымдастырған қалалық ғылыми жоба байқауы мадақтама Сапаргүл Мошке
Зияткерлік сайыстар
1 Шантай Марал 11 «А»  тарих Қалалық «Ғасырдан-ғасырға» байқауы ІІІорын НағашыбергенКарбоз
2 Асауов Нариман 9 «А»  тарих Қалалық «Ғасырдан-ғасырға» байқауы ІІІорын НағашыбергенКарбоз
3 Распекова Жанар 9 «А»  тарих Қалалық «Ғасырдан-ғасырға» байқауы ІІІорын НағашыбергенКарбоз
«Ақбота-2010» интеллектуалдық марафонына қатысқан оқушылардан 1 оқушы –І орын, 2 оқушы-ІІорын, 7 оқушы-ІІІ орын. «Золотое руно» сайысында 6 оқушы 1 орын, «Кенгуру-2011» математикалық конкурсында 5 оқушы ІІ орын, «Русский медвежонок» конкурсында 1 оқушы –І орын, 3 оқушы –ІІ орын, 4 оқушы –ІІІ орын.
2012-2013 оқу жылындағы олимпиада, ғылыми жоба, түрлі конкурстар бойынша ақпарат
Оқушының
аты-жөні
Сыны
бы
 Пәні Қалалық, респу., хал. деңгейдегі пәндік олимпиадалардағы, ғылыми жобалар жарысындағы, зияткерлік сайыстардағы жетістіктер  Орын Мұғалімі
Жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиада жетістіктері
1 Абдрашова Толқын 4 «А» Қазақ тілі қалалық олимпиада ІІІорын Сулеева Сәуле
2 Жумадилов Тамерлан 4 «Ә» Математика қалалық олимпиада ІІІ орын Хамитжанова Бағила
3 Шілдебай Ахмет 9 «Ә» Қазақстан тарихы аудандық олимпиада ІІІ орын Мусина Шайнұр
4 Момынов Мирас 9 «А» Математика аудандық олимпиада ІІІорын Жадыра Дайрабай
5 Айсабеков Чингизхан 10 «А» География аудандық олимпиада грамота  Абишева Күнтай
6 Тугубаев Мәди 11 «А»  Тарих аудандық олимпиада грамота Мусина Шайнұр
7 Муратов Нұржан 10 «Ә» Тарих аудандық олимпиада грамота КарбозНағашыберген
8 Әбсәмет Болат 8 «А» Тарих аудандық олимпиада грамота Тлеубекова Толқын
9 Тезекбай Нұрайым 10 «А» Қазақ тілі аудандық олимпиада грамота Ештанаев Жазыбек
10 Кәрім Айзада 9 «А» Қазақ тілі аудандық олимпиада грамота  Уразбаева Жамиля
11 Әдетхан Рауан 8  «А» Қазақ тілі аудандық олимпиада грамота Ештанаев Жазыбек
12 Ташетова Индира 8 «А» физика аудандық олимпиада грамота Асанова Балжан
13 Расбек Қайнар 8 «А» Математика «Жас математик» олимпиадасы грамота Махметова Қарлығаш
14 Әдетхан Рауан 8 «А» Қазақ тілі «Жарқын болашақ» КАТЕV қалалық олимпиадасы ІІ орын Ештанаев Жазыбек
15 Мұқан Жұлдызай 10 «Ә» Тарих «Жас интеллектуал» қалалық олимпиадасы І орын Карбоз Нағашыберген
16 Шілдебай Ахмет 9 «Ә» Тарих «Жас интеллектуал» қалалық олимпиадасы І орын Мусина Шайнұр
Ғылыми жобалар байқауы
1 Мақсұт Нұрайым  3 «А» Биология Республикалық «Зерде» зерттеу жұмысы
 
ІІІ орын Мұсабекова Шолпан
2 Әбдіқамалов Ерлік 11 «А» Физика Халықаралық «Ғылым әлемін ашамыз» ғылыми жоба байқауы ІІІ орын Жакенбай Шәріпхан
3 Мақсұт Нұрайым  3 «А» Биология Қалалық «Зерде» зерттеу жұмысы ІІ орын Мұсабекова Шолпан
4 Ерден Ақбота 9 «А» Тарих «Туған тарих ізімен» қалалық ғылыми жоба байқауы І орын Карбоз Нағашыберген
5 Ергешбек Әсия 6 «А» Тарих «Туған тарих ізімен» қалалық ғылыми жоба байқауы І орын Карбоз Нағашыберген
6 Бәшіров Нұрбол 10 «А» Әдебиет қалалық ғылыми жоба байқауы грамота Рабиға Жұмашева
7 Ақанова Жансая 9 «А» Әдебиет қалалық ғылыми жоба байқауы грамота Ордабай Сағыныш
8 Хайролла Әділхан 8 «А» Информатика қалалық ғылыми жоба байқауы грамота Мөшке Сапаргүл
Зияткерлік сайыстар
1 Әдетхан Рауан,
Біләлов Ернұр,
Рысбек Қайнар
8 «А» Қазақ тілі, тарих Қалалық «Алаш мұраты – Тәуелсіз Қазақстан» байқауы ІІ орын Ештанаев Жазыбек
2 51 оқушы 2-11 сынып Барлық пәндер  «Ақбота-2012», «Золотое руно», «Кенгуру-2011», «Русский медвежонок»,  «Адам және табиғат» І,
ІІ,
ІІІ орын
Пән мұғалімдері
 
«Ақбота-2012» интеллектуалдық марафонына қатысқан оқушылардан 3 оқушы-ІІ орын, 3 оқушы-ІІІ орын. «Золотое руно» сайысында 2 оқушы 1 орын, «Кенгуру-2011» математикалық конкурсында 4 оқушы І орын, 6 оқушы ІІ орын, 5 оқушы ІІІ орын,   «Русский медвежонок» конкурсында 8 оқушы –І орын, 5 оқушы –ІІ орын, «Адам және табиғат» 16 оқушы ІІІ орын.
                                                                                                                       
Loading...